سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران

 Information Of Iranian Cinema Halls Owners

سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران - بانک اطلاعاتی سینماها

صفحه اصلی سامانه | فهرست سینماهای تهران | اطلاعات تمامیِ سالنهای سینما به تفکیک استان | اخبار منتخب | تماس با سامانه | لینک ها

همکاران و دوستان گرامی، برای ثبت سینمای خود در سایت سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران و یا رفع نواقص، روی همین متن متحرک کلیک کرده و اقدام به ثبت درخواست خود نمایید.

   تبلیغات وبسایت سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران

   بانك جامع اطلاعات سالن هاي سينماي ایران - تهران و شهرستانها

براي مشاهده آمار و اطلاعات سالن هاي سينمايي هر استان، روي استان مورد نظر خود، كليك كنيد.

نواقص اطلاعات سینماها را با استفاده از لینک پایین، به ما اطلاع دهيد. اطلاعات ارسال شده، مورد بررسي قرار خواهند گرفت.

دریافت و رفع نقص اطلاعات سینماهای کشور از طریق این صفحه قابل انجام است.

الف) اينكه در زماني سينماي ايران، 500 يا 600 سالن سينما داشته، هم در تاريخ ثبت شده و هم موجب افتخار آن زمان سينماي ايران شده است؛ ليكن در حال حاضر تعداد سينماها، هر روزه كمتر و كمتر مي شوند. لذا آمار انجمن سينماداران ايران در بخش بانك اطلاعات سالن هاي سينماي ايران، فقط محدود به سينماهاي فعال و نيز چرخه جاري نمايش فيلم كشور، يعني فرمت فیلم 35 میلیمتری فيلم و دیجیتال خواهد بود. به تعبيري شامل سينماهايي است كه حتي در همين لحظه نيز (به جز ايام تعطيل و شب ها!!) در حال اكران فيلم هستند.

ب) متأسفانه در سيستم جاري كشور، آماردهي بعضاً نادرست امري طبيعي و همچنين موجب مباهات از محل غلو مطلب است، در اين سايت، چنين مواردي را نخواهيد ديد.

ج) در تهيه اطلاعات سالن هاي سينمايي ايران، از بيش از 200 الي 300 پايگاه اينترنتي و نيز از آمار سالن هاي سينمايي بسيار منقضي شده سينماي ايران (سال 1373)، استفاده شده است. لذا كار جمع آوري آمار صحيح از ميان اين آمار تاريخ گذشته و نيز با توجه به افزايش ناچيز سالن هاي سينمايي در كشور كاري بسيار طاقت فرسا بوده است. در نتيجه اين فرآيند، آمار و اطلاعات ارائه شده در اين سايت، كمترين اختلاف را با تعداد سينماهاي فعال كشور دارد.

د) توجه شود كه سينماهاي سه بعدي، چهاربعدي و نيز پنج بعدي به علت اينكه در چرخه اقتصادي سينماي ايران حضور ندارند، (بيشتر جنبه تفنني دارند) در ليست سينماهاي تهران و شهرستانها گنجانده نشده اند. به اميد اينكه در آينده هرچه سريعتر سينماي ايران، در اين مسير نيز گام بردارد.

ه) در هر صورت، ممكن است در اين آمار به طور بسيار ناچيز، اشتباهي نيز رخ داده باشد. در اين حالت نيز سايت انجمن سينماداران ايران از كليه مديران سالن هاي سينمايي كشور و افراد اهل فن، تقاضا دارد مراتب اشتباه، قصور و كم و كاست اين سايت را در حوزه آمار ناصحيح از طريق این صفحه دریافت و رفع نقص اطلاعات سینماهای کشور به ما اطلاع دهند. از همكاري اين عزيزان پيشاپيش، كمال تشكر را داريم و نيز خواهيم داشت.


 
 

منوي اصلي سايت

خرید شارژ اپراتورهای همراه  - پرداخت قبوض

لينك مهمترین دوستان سينمايي

 

   تبلیغات وبسایت سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران

 
 
این سایت در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است و پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
خرید آنلاین اشتراک ویژه سینماها (عضویت در سامانه)
اطلاعات تمامی سینماهای کشور به تفکیک استان ها
ثبت اطلاعات و ویرایش اطلاعات سینماهای کشور

 

اگر مايليد براي خودتان، يا تبليغ محصولات شركت خود، سايت اينترنتي داشته باشيد، از اين صفحه بازديد كنيد.

    پشتيباني فني، مشاوره برای طراحی سایت: تماس با سامانه

 تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه تولید محتوای «دسته جدا» می باشد و بر اساس ماده ۲۳ قانون حمایت حقوق مولفان، هرگونه کپی برداری از آن پیگیرد قانونی خواهد داشت.
 Copyrights All Right Reserved © | تمامی خدمات و فعالیت‌ های این وب سایت، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
طراحی، راه اندازی و پشتیبانی سایت: