سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران

 Information Of Iranian Cinema Halls Owners

 

   خانه  |  اطلاعات سالن هاي سينمايي كشور  |  اخبار  |  درباره ما  |  تماس با ما 

   متن خبر

بازسازی‌ های گسترده در سینماهای حوزه هنری

بهره برداری از سه سالن سینما در دهه فجر

سینماهای آفریقای مشهد، فلسطین اصفهان و قدس تبریز پس از بازسازی‌های گسترده و کامل در دهه مبارک فجر افتتاح می‌شوند.

به گزارش سایت سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران: محمود کاظمی مدیر عامل موسسه بهمن سبز گفت: امسال برنامه های گسترده‌ای برای بازسازی و مرمت سینماهای حوزه هنری در سراسر کشور داشتیم. بر اساس اولویت‌ها و برنامه ریزی‌های انجام شده تلاش کردیم، این بازسازی ها را آغاز کنیم. سینما فلسطین همدان که همزمان با جشنواره فیلم نوجوان به بهره برداری رسید. از امروز دوشنبه 23 آذرماه به طور رسمی به چرخه اکران پیوسته است.

وب سایت انجمن سینمادارن ایران

وی ادامه داد: سینما آفریقای مشهد یکی از بهترین سینماهای این شهر است که از نظر جذب مخاطب موقعیت ویژه ای دارد و با این که تک سالنی است، به دلیل موقعیت استراتژیک و نوستالژیک که برای شهروندان این شهر دارد، همواره برای سینما دوستان مشهدی، سالنی مطلوب بوده است. طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده بازسازی این سالن از 14 آذرماه شروع شده تا همزمان با دهه فجر به بهره برداری برسد.

کاظمی درباره تغییرات در سینما آفریقا گفت: این سینما به طور کل بازسازی خواهد شد. سقف، کف پوش، پرده، سیستم تهویه، امکانات صوتی و تصویری، دکوراتیو، نورپردازی و نمای بیرونی این سینما تغییر خواهد کرد و به سالنی مطلوب و باکیفیت برای شهروندان محترم تبدیل می‌شود. این بازسازی به همت موسسه سینما شهر و موسسه بهمن سبز انجام می‌گیرد.

مدیر عامل موسسه بهمن سبز ادامه داد: در تبریز هم، سینما قدس در حال بازسازی است و 80 درصد کارها تمام شده است. این سینما به همت حوزه هنری استان، موسسه بهمن سبز و سینما شهر بازسازی شده و دهه مبارک فجر امسال به بهره برداری می رسد. این سینما تک سالنی بوده و پس از بازسازی کامل به دو سالن تبدیل می‌شود.

محمود کاظمی در بخش دیگری از سخنانش گفت: در اصفهان، 80 درصد بازسازی سینما فلسطین انجام شده و کارها طبق برنامه و زمان‌بندی پیشروی داشته است. این سینما هم در دهه فجر امسال و همزمان با برگزاری جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی به بهره برداری می‌رسد.

وی درباره ادامه بازسازی در سینما شاهد تهران گفت: سالن سه این سینما بازسازی و تجهیز شد. میزان استقبال مخاطبان از این سالن، نشان می‌دهد خوشبختانه شهروندان ساکن منطقه از این وضعیت تازه رضایت دارند. این روزها مشغول بازسازی سالن یک هستیم. صندلی ‌ها تعویض شده، سالن اصلی و سالن انتظار رنگ آمیزی می‌شود و وضعیت نورپردازی، دکوراتیو و سیستم صوتی و تصویری هم بهبود خواهد یافت.

مدیرعامل موسسه بهمن سبز از آغاز بازسازی یک سینمای دیگر در اصفهان خبر داد و گفت: سینما خانواده اصفهان هم در طرح بازسازی قرار دارد، بعد از افتتاح سینما فلسطین اصفهان، بازسازی سینما خانواده شروع و این سینما به سه سالن تبدیل می‌شود.

منبع خبر: خبرگزاری فارس
آماده سازي و تنظيم خبر: مدير سايت | 22 دی ماه 1394

 

 
 اگر مايليد براي خودتان، يا تبليغ محصولات شركتتان، سايت اينترنتي داشته باشيد، از اين صفحه بازديد كنيد.        
 تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه توليد محتواي «دسته جدا» می باشد و بر اساس ماده ۲۳ قانون حمایت حقوق مولفان، هرگونه کپی برداری از آن پیگیرد قانونی خواهد داشت.
 Copyrights All Right Reserved © | تمامی خدمات و فعالیت‌ های این وب سایت، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
 طراحي، راه اندازي و پشتيباني: گروه توليد محتواي «دسته جدا» - abandApart.ir