سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران

 Information Of Iranian Cinema Halls Owners

 

   خانه  |  اطلاعات سالن هاي سينمايي كشور  |  اخبار  |  درباره ما  |  تماس با ما 

   متن خبر

درخواست سینماداران از نیروی انتظامی برای کمک به طرح از افطار تا سحر

اشرفی: در طرح از افطار تا سحر باید فیلم های مناسب اکران گردند

رئیس انجمن سینماداران از نیروی انتظامی خواست که در ماه مبارک رمضان با صاحبان سالن‌ های سینما همکاری کند و به آنان در اجرای طرح از افطار تا سحر یاری برسانند.

محمد قاصد اشرفی  گفت: طبق قوانین نیروی انتظامی، فروشگاه ‌ها، رستوران ‌ها و... نمی‌توانند بیشتر از ساعت 12 شب باز باشند اما امیدواریم در ماه رمضان همکاری لازم را با ما داشته باشند تا بتوانیم بعد از افطار نیز سینماها را باز نگه داریم. وی یکی از نکات مهم برای رونق سینما در ماه رمضان را انتخاب فیلم‌های خوبی دانست که بتواند در جذب تماشاگر موثر باشد و یادآور شد: این موضوع از سالهای گذشته از خواسته ‌های مهم ما بوده است.

سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران

اشرفی اضافه کرد:‌ ما به عنوان سینمادار حاضریم در این ماه یا ماه ‌های دیگری که ممکن است با ریزش مخاطب روبه رو شویم، امتیازاتی را به صاحبان فیلم‌ ها بدهیم.

رئیس انجمن سینماداران با اشاره به شب ‌های احیا که حدود یک هفته از ماه رمضان را شامل می‌شود، افزود: یکی از امتیازات ویژه ‌ای که می‌توانیم به صاحبان فیلم‌ها بدهیم، این است که علاوه بر یک هفته احیا‌ها، یک هفته دیگر را هم جزو قراردادشان حساب نکنیم و بعد از عید فطر این قرارداد محاسبه شود. از سوی دیگر برای افرادی که تمایل داشته باشند که با سرگروه‌ها قرارداد ببندند، امکانات ویژه‌ ای تعریف کنیم.

اشرفی خاطرنشان کرد: شورای صنفی نمایش تلاش می‌کند این گونه ماه ‌ها را مدیریت کند و برنامه‌ ریزی دقیقی برای اکران فیلم خوب داشته باشد، همچنانکه صاحبان فیلم‌ ها را تشویق به اکران می‌کند.

سینما ماندانا - انجمن سینمادارن ایران

وی یکی دیگر از امتیازات ویژه این ماه را اختصاص بلیت نیم‌ بهاء دانست و افزود: هرچند این موضوع در کنار اکران از افطار تا سحر، برای سینماداران هزینه بالایی دارد چون باید دستمزد کارکنان و هزینه برق را هم بپردازند، اما به هر حال این اکران با همراهی سینماداران اتفاق می‌افتد.

در همین زمینه غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش به ایسنا گفت: اگر شهرداری و صدا و سیما بتوانند تبلیغ خوبی برای فیلم‌های اکران ماه رمضان داشته باشند، قطعاً این فیلم‌ها با استقبال خوبی رو به رو خواهند شد و می‌توانیم بعد از افطار هم نمایش فیلم داشته باشیم.

منبع خبر: خبرگزاری ایسنا
آماده سازي و تنظيم خبر: مدير سايت | 08 خرداد ماه 1394

 

 
 اگر مايليد براي خودتان، يا تبليغ محصولات شركتتان، سايت اينترنتي داشته باشيد، از اين صفحه بازديد كنيد.        
 تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه توليد محتواي دسته جدا می باشد و بر اساس ماده ۲۳ قانون حمایت حقوق مولفان، هرگونه کپی برداری از آن پیگیرد قانونی خواهد داشت.
 Copyrights All Right Reserved | تمامی خدمات و فعالیت‌ های این وب سایت، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
 طراحي، راه اندازي و پشتيباني: گروه توليد محتواي دسته جدا - abandApart.ir