سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران

 Information Of Iranian Cinema Halls Owners

 

   خانه  |  اطلاعات سالن هاي سينمايي كشور  |  اخبار  |  درباره ما  |  تماس با ما 

   متن خبر

فیلمهای اکران نوروزی در سینما کورش ۶۶۰ میلیون فروختند

فروش بالای 80 میلیونی پردیس سینمایی کوروش در یک روز

سایت سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران: فیلم های ایران برگر، رخ دیوانه، استراحت مطلق، طعم شیرین خیال و روباه به ترتیب بیشترین آمار فروش در اکران نوروزی را در پردیس سینمایی کورش به خود اختصاص دادند و جمع کل فروش آثار ۶۶۰ میلیون شد. پردیس سینمایی کورش در ایام نوروز روزانه ۱۸ عنوان اثر سینمایی را اکران کرد که در این میان علاوه بر اکران فیلم های نوروزی، آثار دیگر سینمای ایران که پیش از عید اکران آنها آغاز شده بود نیز به نمایش درآمدند.

وبسایت انجمن سینماداران ایران

فیلم های ایران برگر، رخ دیوانه ،استراحت مطلق، طعم شیرین خیال و روباه به ترتیب بیشترین آمار فروش در اکران نوروزی را در پردیس سینمایی کوروش به خود اختصاص دادند و جمع کل فروش آثار ۶۶۰ میلیون شد. همچنین فیلم های شهر موشها ۲، لامپ ۱۰۰ ، تمشک، مجرد ۴۰ ساله، ماهی و گربه، چند مترمکعب عشق به صورت تک سانس در پردیس سینمایی کوروش به اکران خود ادامه دادند.

سینما تک کوروش که بیش از ۲۰۰۰ عضو دارد پیش از ایام نوروز ۲ سانس نمایش داشت اما در ایام نوروز به دلیل استقبال مردمی به ۴ سانس رسید. استقبال از فیلم های اکران شده در ایام نوروز به اندازه ای بود که این مجتمع سینمایی در تاریخ سه شنبه ۱۱ فروردین ماه فروشی معادل ۸۰ میلیون تومان داشت و به گفته روابط عمومی این مجتمع سینمایی این مبلغ رکوردی جدید برای آمار فروش روزانه بوده است.

پردیس سینمایی کورش با داشتن ۱۲ سالن سینما و ۲ سالن تئاتر و ۲۸۶۰ صندلی به عنوان بزرگترین پردیس سینمایی کشور، روزانه میزبان بیش از ۸۰۰۰ هزار مخاطب علاقمند به سینما است.

منبع خبر: سینما تیکت
آماده سازي و تنظيم خبر: مدير سايت | 16 فروردین ماه 1394

 

 
 اگر مايليد براي خودتان، يا تبليغ محصولات شركتتان، سايت اينترنتي داشته باشيد، از اين صفحه بازديد كنيد.                                           پشتيباني فني: گروه توليد محتواي دسته جدا
 تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه توليد محتواي دسته جدا می باشد و بر اساس ماده ۲۳ قانون حمایت حقوق مولفان، هرگونه کپی برداری از آن پیگیرد قانونی خواهد داشت.
 Copyrights All Right Reserved | تمامی خدمات و فعالیت‌ های این وب سایت، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
 طراحي، راه اندازي و پشتيباني: گروه توليد محتواي دسته جدا - abandApart.ir