سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران

 Information Of Iranian Cinema Halls Owners

 

   خانه  |  اطلاعات سالن هاي سينمايي كشور  |  اخبار  |  درباره ما  |  تماس با ما 

   متن خبر

رکورد فروش روزانه سینمای ایران در پردیس سینمایی کورش شکسته شد

فروش بالای 80 میلیونی پردیس سینمایی کوروش در یک روز

سایت سامانه جامع اطلاعات سالن های سینمای ایران: پردیس سینمایی کورش شب گذشته رکورد فروش روزانه سینماهای تهران را جابجا کرد.

رکورد قبلی فروش یک روز سینما در تاریخ ۲۸/۶/۹۳ در اختیار پردیس سینمایی کورش با مبلغی بیش از ۶۳ میلیون تومان بود. حال آنکه در روز سه شنبه ۱۱/۱/۹۴ با توجه به استقبال مردم و مراجعه کنندگان به پردیس سینمایی کورش برای تماشای فیلم های نوروزی، فروش ۸۰ میلیون تومانی را شاهد بودیم که در سینماهای کشور بی سابقه بوده و در پردیس سینمایی کورش نیز رکوردی جدید برای آمار فروش روزانه به ثبت رسید که خود حاکی از سالی خوب و پربار برای سینمای ایران است.

وبسایت انجمن سینماداران ایران

پردیس سینمایی کورش با داشتن ۱۲ سالن سینما و دو  سالن تئاتر و ۲۸۶۰ صندلی به عنوان بزرگترین پردیس سینمایی کشور روزانه میزبان بیش از ۸۰۰۰ مخاطب علاقه مند به سینما است.

منبع خبر: سینما تیکت
آماده سازي و تنظيم خبر: مدير سايت | 15 فروردین ماه 1394

 

 
 اگر مايليد براي خودتان، يا تبليغ محصولات شركتتان، سايت اينترنتي داشته باشيد، از اين صفحه بازديد كنيد.                                           پشتيباني فني: گروه توليد محتواي دسته جدا
 تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه توليد محتواي دسته جدا می باشد و بر اساس ماده ۲۳ قانون حمایت حقوق مولفان، هرگونه کپی برداری از آن پیگیرد قانونی خواهد داشت.
 Copyrights All Right Reserved | تمامی خدمات و فعالیت‌ های این وب سایت، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
 طراحي، راه اندازي و پشتيباني: گروه توليد محتواي دسته جدا - abandApart.ir